Hakkımızda

Satış ve satış sonrası verdiği destekle müşterilerine doğru adreste oldukları duygusunu aşılamayı başarmak, şirketimiz için ticaretin ‘olmazsa olmaz’ını oluşturuyor.

NASRİN ‘Önce Canlı’ bakış açısı ile insan, doğa, hayvan sevgisini ve çevre bilincini sosyal sorumluluk projeleriyle bütünleştiriyor; kaliteden ödün vermeyen çağdaş duruşu ve ilkeli ticaret anlayışıyla, müşterileri ile arasındaki güven ve heyecan dolu bağı geliştirmeyi kendine görev ediniyor.

… Bilimsel ve profesyonel kararlığıyla, kendini, hayvan sağlığında ortaya çıkan tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmaya adayan modern, çalışkan ve dinamik ekibiyle NASRİN , sektöre verdiği kaliteli hizmetini kararlılıkla sürdürecek

 

NASRİN Yüksek kalitesiyle büyük ölçüde müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır . Doğru tedarik, etkili fiyatlama, üstün ulaşım ve zamanında teslimat, son derece memnun müşterilerimiz arasında, birkaç nedendir. İstanbul / Türkiye, Vancouver / Kanada, Mandal / Norveç ve Dubai / BAE’de bulunan etkileşimli ve ortak ofislerimizle Nasrin Ltd., en üst düzeyde hizmet sunabiliyor ve tüm tasarım, üretim ve dağıtım aşamalarında kesintisiz bir geçiş yapabiliyor .

Nasrin Ltd., Türkiye İhracatçı Birliğinin aktif üyesidir.

 

Landing Page for WordPress

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!